czwartek, 4 września 2014

Party Like a Lord by Somersby. Ty też możesz być na tej wyjątkowej imprezie.

Zaćmienie słońca w środku nocy? Wydaje się abstrakcyjne? Dla Lorda Somersby nie ma rzeczy niemożliwych. Jejku co to jest za gość? Wstrzymuje słońce, robi na cześć tego wielką imprezę i do tego zaprasza na nią wszystkich. Kameralna domówka to raczej nie w Jego stylu:)Ok wszystkich? To znaczy, że też mnie? Pewnie. Coś takiego jak ograniczenia nie istnieją. Poza jednym. Musisz być oczywiście pełnoletni. 
Wieczorem popijasz chłodne Somersby w domu na kanapie, w knajpie z przyjaciółmi lub przy grillu w ogrodzie? Oglądasz reklamy z Lordem i bawi Cię Jego poczucie humoru? Trochę chciałbyś być jak On, przynajmniej raz na jakiś czas...? Dlaczego nie miałbyś go poznać i się nim zainspirować? Teraz masz ku temu okazję. Możesz wygrać podwójne zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie PARTY LIKE A LORD BY SOMERSBY.


Ci musisz zrobić by otrzymać wejściówkę?
  1. Kup promocyjne opakowanie Somersby.
  2. Wejdź na stronę www.somersby.pl.
  3. Wpisz kod spod kapsla lub kluczyka.
  4. Zastanów się z kim chcesz iść na zacne party Lorda.
  5. Wybierz pocztówkę i opisz najlepszą imprezę, jaką możesz sobie wyobrazić.
  6. Postaraj się, aby treść była co najmniej tak zaskakująca jak to co robi Lord.
  7. Kliknij "Wyślij", poczekaj na akceptację i udostępnij kartkę  na wallu - w treści postu koniecznie zaproś swojego znajomego.
  8. Jeśli nie wygrasz spróbuj ponownie – co tydzień wybieramy nowych zwycięzców.
Autorzy najciekawszych kartek dostaną podwójne, limitowane wejściówki na jedyną imprezę Lorda w Polsce!


Po co miałbym się tam pchać? Poznacie Lorda nie jest wystarczającym argumentem? To może skuszą Cię inne atrakcje?

Gwiazdą wieczoru będzie Ella Eyre. Brytyjska wokalistka i kompozytorka. Zyskała popularność nagranym wspólnie z Rudimental utworem „Waiting All Night”.  Ten hit błyskawicznie trafił na I miejsce UK Singles Chart. Ella mogliśmy poznać bliżej na tegorocznym Orange Warsaw Festival. Polubiła Polskę i postanowiła przyjechać do nas ponownie.Oprócz niej wieczór uświetnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.

Podczas imprezy Lord zadba o muzyczny apetyt każdego, ale też głód kulinarny. Można go będzie zaspokoić w 10 najlepszych foodtruckach w mieście. Zasmakujesz też specjalnych drinków na bazie Somersby.

Zaplanowane też są zacne niespodzianki – każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę od hostess. 

Miejsce imprezy i data?
Wydarzenie będzie miało miejsce 27 września 2014 w Instytucie Wysokich Napięć przy ul. Mory 8 w Warszawie. Start o 20:30.


Jak dojechać?
Lordbusem. Lord zadbał o swoich gości perfekcyjnie. Branie samochodu na imprezę z piwem jest totalnie niewskazane!
Oznakowane specjalne autobusy będą dostępne wahadłowo od godziny 18 do 21 z parkingu przy Pl. Defilad 1. Kursy powrotne odbywać się będą od godziny 1 do 4 z przystanku na parkingu Tesco przy ulicy Połczyńskiej 121/125.Czy ja się wybieram? Oczywiście. Będzie mi miło Was tam spotkać, poznać i wypić wspólnie chłodne piwko:) Jak będzie tak kolorowo i hucznie jak na grafikach zapowiadających imprezę, to jestem pełna nadziei na nietuzinkową zabawę!
Czy lubię huczne party? Nie. Czy wiem kim jest gwiazda Ella Eyre? Do dziś nie miałam pojęcia o istnieniu kogoś takiego. Czemu jednak nie otwierać się na nowe, inne, nieznane? Czemu nie przełamywać stereotypów, przyzwyczajeń i poznawać obce dotąd rewiry. W końcu siedząc w domu to...w domu to się umiera...:)

Do zobaczenia!

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz.
Proszę o nie reklamowanie w komentarzach swoich stron, blogów, sklepów itp. Będę wdzięczna za nie linkowanie i uszanowanie tego. W innym przypadku będę je natychmiast kasować.
Magdalena