piątek, 15 marca 2013

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA ŁUKASZA!


Jeśli nie podjęliście jeszcze decyzji, dla kogo przekazać 1% swojego podatku za 2012 rok, to może zechcecie to uczynić dla Łukasza? To nic Was nie kosztuje, a można pomóc komuś kto naprawdę tego potrzebuje. Dawanie naprawdę daje dużo satysfakcji i czyni nas szczęśliwszymi i lepszymi ludźmi. Poza tym sami nie wiemy co spotka nas jutro i czy także takiej pomocy kiedyś my lub nasza rodzina nie będziemy potrzebować...

Łukasz to niepełnosprawny syn moich przyjaciół. Znam go od dziecka. Pilnie potrzebuje pomocy. On i jego jego rodzina są mi bardzo bliscy. Wiem, że przekazane środki zostaną należycie i uczciwie wykorzystane. Mogą Wam to zagwarantować.


1% podatku nic nie kosztuje, a naprawdę może Łukaszowi i jego rodzicom bardzo pomóc. Zebrane środki chcą przeznaczyć na codzienny transport syna do specjalnego ośrodka w Warszawie, gdzie uczęszcza od 20 lat i jest poddawany tam rehabilitacji oraz uczestniczy w innych zajęciach rozwojowych. Do tej pory koszty transportu były pokrywane z budżetu Państwa. Niestety po przekroczeniu 25 roku życia zgodnie z przepisami, taka refundacja kosztów już się nie należy. Ośrodek jest oddalony od domu o 35 km w jedną stronę.

Rodzice Łukasza nigdy wcześniej przez lata nie prosili o żadną pomoc, tym razem jednak sytuacja jest naprawdę ciężka i wiem, że każde wsparcie jest im bardzo potrzebne.
Więcej szczegółów na dole.

Nazwa OPP: Stowarzyszenie „Tęcza”
KRS: 0000095698
Cel szczegółowy (koniecznie wpisać!): Łukasz Wysokiński
Jeśli tylko możecie pomóc i przeznaczyć 1% podatku dla Łukasza to będę Wam bardzo wdzięczna wraz z jego rodzicami i nim samym oczywiście.
Może też uda Wam się dalej przekazać tą wiadomość, by inni też mogli pomóc? Z góry dziękujemy!

Pozdrawiam
Magda

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz.
Proszę o nie reklamowanie w komentarzach swoich stron, blogów, sklepów itp. Będę wdzięczna za nie linkowanie i uszanowanie tego. W innym przypadku będę je natychmiast kasować.
Magdalena