poniedziałek, 10 grudnia 2012

Zapraszam na wyniki rozdania z okazji 500 obserwatorów.

Minionej nocy zamknęłam przyjmowanie zgłoszeń do rozdania z okazji 500 obserwatorów mojego bloga.

Dziękuję wszystkim uczestnikom. Niezwykle przyjemnie było czytać o Waszych marzeniach związanych z podróżami i miejscami jakie pragniecie odwiedzić. Mam nadzieję, że wszystkie Wam się spełnią. W niektórych miejscach jakie wymienialiście miałam okazję być, inne nadal są na mojej liście "Koniecznie odwiedzić!":)

Nie wszyscy niestety spełnili warunki podane w regulaminie rozdania. Kilka osób zgłosiło się jako obserwatorzy anonimowi, poza tym nie wszyscy podali uzasadnienie dlaczego akurat to miejsce pragną zobaczyć lub podali np. cały świat:) Pytanie jednak i zasady były inne. W losowaniu uwzględniłam tylko osoby jakie dokładnie spełniły wszystkie wymogi.

Maszyna losująca wybrała:GRATULACJE!

Chelsea-Lena jest moją imienniczką. Magda chciałaby pojechać do Londynu. Miałam okazję zwiedzać stolicę Wielkiej Brytanii i mam nadzieję, że Ty także tam zawitasz.

Czekam kochana na maila od Ciebie z adresem do wysyłki. W przypadku braku kontaktu w ciągu 5 dni, dokonam losowania kolejnej osoby.Tymczasem wszystkich zapraszam na trwający jeszcze do końca dnia dzisiaj tj. do 10.12.12 godz. 23:59 - mini konkurs. Można u mnie wygrać zestaw niespodzianek kosmetycznych i nie tylko. W tym drobiazg od Mythos i Yankee Candle.

Szczegóły znajdziecie w tym poście >>.
Uściski!
Magda

17 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciężczyni. ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje, będzie super prezent pod choinkę dla szczęśliwca ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Byłam blisko ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje, a tu już prawie 600 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. serdeczne gratulacje;)
  zapraszam do mnie na wymiane;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie przeżyłam szok :D Poskakałam trochę ze szczęścia i biorę się za pisanie maila :) Dziękuję serdecznie za taką miłą niespodziankę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że mogłam Ci sprawić radość.

   Usuń
 7. Gratki :)
  Byłam tak blisko... ;/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Proszę o nie reklamowanie w komentarzach swoich stron, blogów, sklepów itp. Będę wdzięczna za nie linkowanie i uszanowanie tego. W innym przypadku będę je natychmiast kasować.
Magdalena